Sutnar Ladislav (Plzeň 1897-1976 New York)
Venuše, nesignováno, akryl/masonit, 122 x 63 cm, restaurováno, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 340.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Briefstück/gestempelt - Partie Österr. I. Rep. u.a. mit FIS I/II - Flug 1925/30 etc.,
- Pferdegruppe, Entwurf Rudolf Chocholka (1888-1958), Fa. Keramos
- Seltenes Paar Biedermeier Klappspieltische